Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
Whatsapp İrtibat
0545 252 38 73
Menü

Değişim Şartları

Kargo ve değişim şartları nelerdir?

ladureipek.com, Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm illere verdiğiniz her 75 TL ve üzeri siparişlerde MNG Kargo firması aracılığı ile ücretsiz kargo servisi sunar.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum,ne yapmalıyım?
 
ladureipek.com'dan satın aldığınız ürün/ürünlerden memnun kalmazsanız eğer kullanmamak şartıyla elinize ulaştıktan sonra yedi (7) gün içerisinde degisim yapabilirsiniz. Değişim  işleminin yapılabilmesi için degisim olacak ürünlerin; hiç kullanılmamış, etiketi zarar görmemiş ve beraberinde gönderilen kutu ve aksesuarlarına zarar gelmemiş olması gerekir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir.
Geri gönderimlerde kargo ücreti size aittir.Değiştirmek istediğiniz ürünleri bize gönderirken; faturanızın tüm nüshalarını da kargo  paketinin içerisine koyarak kargolamanız gerekmektedir. 
 
Değişim işlemi ne zaman yapılır?
 
Değişmek üzere ladureipek.com'a göndermiş olduğunuz siparişiniz önce "Kalite Kontrol Departmanı" tarafından kontrol edilir.Değişim işlemi onaylanan siparişlerin, değişimine dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilir.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
 
ladureipek.com'dan satın aldığınız ürün/ürünlerden memnun kalmazsanız eğer kullanmamak şartıyla yedi (7) gün boyunca değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Değişim işleminin yapılabilmesi için değişimi yapılacak ürünlerin; hiç kullanılmamış, etiketi zarar görmemiş ve beraberinde gönderilen kutu ve aksesuarlarına zarar gelmemiş olması gerekir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin iade/değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir.
Değişim  işleminizi başlatabilmek için faturanızın arka yüzündeki iade & değişim formunu eksiksiz olarak doldurarak, değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünler ile beraber bize gönderilmelidir. Değişim için talep etmiş olduğunuz ürün/ürünler rezerve edilmemektedir, değişim için gönderdiğiniz ürün/ürünlerin kontrolünden sonra talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut ise değişimi gerçekleştirilmektedir. Talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değilse talebinize göre alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza para iadeniz yapılabilir ve ya iade edilecek tutar kadar hediye çeki tanımlanabilir bu şekilde istediğiniz zaman bu hediye çekini site içerisinde kullanabilirsiniz.  Ürün bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde değişim işleminiz yapılarak yeni siparişleriniz kargoya teslim edilerek işleminiz tamamlanır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Değişim işlemi gerçekleştirmek istediğiniz ürünleri bize gönderirken; faturanızın tüm nüshalarını da kargo paketinin içerisine koyarak kargolamanız gerekmektedir. 
 Toplam Zaman: 0,04 sn